Mutassa meg ismerőseinek:

PRÉSGÉPBEÁLLÍTÓ

Referenciaszám: A253461

A PRÉSGÉPBEÁLLÍTÓ álláshirdetés részletei:

A MAIKE AUTOMOTIVE francia tulajdonú cégcsoport Európa egyik vezető fémmegmunkálással, sajtolással, hidegalakítással és esztergálással foglalkozó cége, amely a nemzetközi autópiacon és az elektronikai termékek piacán jelentős szerepet tölt be. A csoport célja partnereink részére olyan innovatív megoldások kifejlesztése, melyek által termékeik egyre versenyképesebbek és megbízhatóbbak lehetnek a piacon. Az EMT Hungária Kft., a csoport magyarországi leányvállalata, gödöllői telephelyére keres

munkatársat

Főbb feladatok:
• Ellátja a meghatározott gyártási feladatokat a sajtológépen, betartva a megkívánt mennyiséget és minőséget
• A műhelyben felszereli, előkészíti és beállítja a szerszámokat és a sajtoló gépeket, biztosítva az elvárt követelményeknek megfelelő termelést
• Ellenőrzi a felügyelete alá rendelt gépek jó működését
• Elvégzi az előírt ellenőrzéseket
• Adminisztratív feladatok ellátása
• Rend, tisztaság fenntartása

Elvárásaink:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Mérőeszközök használatában szerzett tapasztalat
- Felelősségteljes, pontos, önálló munkavégzésre való képesség

Előny:
- Érvényes targonca jogosítvány (gyalogkíséretű, vezetőüléses)

Amit nyújtunk:
- Multinacionális környezet
- Béren kívüli juttatások
- Biztos, hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezéseket a megadott e-mail címre várjuk.

Egyéb adatok: PRÉSGÉPBEÁLLÍTÓ

Az álláshirdető cég: EMT Hungária Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka