Mutassa meg ismerőseinek:

Ingatlanközvetitő

Referenciaszám: A253414

Az Ingatlanközvetitő álláshirdetés részletei:

Rózsadomb aljában CDC ingatlan irodánkba keresünk ambiciózus, közvetlen, akár pályakezdő alkalmazottat ingatlanértékesítésre.

Feladatok: - Új ügyfélkör felkutatása - Kapcsolattartás az ügyfelekkel - Szerződéskötés - Hirdetések kezelése - Ingatlanok bemutatása a vásárlójelölteknek Elvárások: - Érettségi bizonyítvány - Ambiciózus jellem - Felhasználó szintű számítógépes ismeretek Előny, de nem feltétel: - Saját gépkocsi megléte( jogosítvánnyal) - Szakmai tapasztalat - Ingatlanközvetítő és értékbecslő vizsga (hatósági engedéllyel) Amit biztosítunk: - Személyi számítógép - Saját időbeosztás - Belső képzések (Ingyen) Ha szeretnél egy lendületes csapatban dolgozni a saját időbeosztásod szerint és sok pénzt keresni? Akkor küldd el nekünk motivációs leveledet a fényképes önéletrajzoddal együtt a tárgy pedig legyen a neved és a telefonszámod.

Jelentkezésedre mindenképpen válaszolunk! Hivj: Zádor Éva 06709315506

Egyéb adatok: Ingatlanközvetitő

Az álláshirdető cég: Bait studio Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés