Mutassa meg ismerőseinek:

Csemegepultos

Referenciaszám: A253361

A Csemegepultos álláshirdetés részletei:

A NAPRA FORGÓ NONPROFIT KÖZHASZNÚ KFT. nemzetközi kereskedelmi partnerei részére munkatársakat keres Budapesten és környékén – jelenleg Maglódra, Budakalászra, Budapest – Soroksárra, Szigetszentmiklósra, Törökbálintra, Budaörsre - az alábbi munkakörbe.

Feladatok:
• Fogadja, felvilágosítja, gyorsan és elvárásaiknak megfelelően kiszolgálja a vásárlókat
• A termékeket vonzóan elrendezi, ízlésesen kihelyezi
• Ellenőrzi és biztosítja a termékek minőségét és frissességét
• Betartja a higiéniai előírásokat
• Részt vesz a leltárakon

Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Kereskedelmi érzék, áruismeret
• Vevőorientált hozzáállás, jó kommunikációs lkészség
• Időbeosztásbeli rugalmasság
• Precizitás, pontosság
• Higiéniai ismeretek, fogyasztóvédelemmel és kereskedelemmel kapcsolatos előírások ismerete

Előnyt jelent:
• Fenti területekhez kötődő gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk:
• Hosszú távú -, valamint rendszeres időszakos munkalehetőség
• Legális, bejelentett munka
• Pontos, korrekt bérezés
• Munkába járás költségtérítése Mt. szerint

A munka jellemzői:
• Több műszakos munkarend
• Egészségügyi könyv a munkába álláshoz szükséges

Megváltozott munkaképességű munkatársak jelentkezését is várjuk!

Érdeklődjön, jelentkezzen vagy a 20/366-3993-as telefonszámon, munkaidőben 8 -16 óra között! Jelentkezését leadhatja önéletrajzzal a megpályázott „csemegepult eladó” megnevezéssel e-mail címre is.

Egyéb adatok: Csemegepultos

Az álláshirdető cég: Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka