Mutassa meg ismerőseinek:

Raktári rendtartó

Referenciaszám: A253354

A Raktári rendtartó álláshirdetés részletei:

A Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft.
MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ munkatársak jelentkezését várja
Raktári rendtartó munkakörre, Gyálra
nemzetközi partneréhez

Feladatok:
• Raktári takarítógép vezetése, kezelése, tisztántartása
• Karton-és papír hulladék összegyűjtése a raktár területén.
• Könnyen teljesíthető kisegítő munkafolyamatok elvégzése.

Munkavégzés körülményei:

• Hosszú távú, stabil munkalehetőség.
• 3 hónap próbaidő, határozatlan idejű munkaszerződés.
• Délelőtti műszak: 8:00-tól 16:30-ig.
• Teljes munkaidős foglalkoztatás.

Előny:

• Raktáros munka tapasztalat
• Takarító gép ismerete

Elvárások:

• Pontos és precíz munkavégzés.
• Fizikai állóképesség.
• Érvényes erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk:

• Fix, kiszámítható bérezés egyéb juttatással.
• Barátságos munkahelyi légkör.
• Takarítógép kezelésének betanítása.
• Dolgozói járat Bp. Határ úttól több megállóval Gyálon keresztül
• Kiválasztás utáni azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:
• Prologis Industrial Park, Gyál

Jelentkezését várjuk – önéletrajzzal – a munkakör megnevezésével: (raktári rendtartás) e-mail címre is. Érdeklődhet 0620/560-5236-os mobilszámon hétköznap 9:00-17:00-ig.

Egyéb adatok: Raktári rendtartó

Az álláshirdető cég: Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka