Mutassa meg ismerőseinek:

Komissiózó

Referenciaszám: A253353

A Komissiózó álláshirdetés részletei:

A NAPRA FORGÓ NONPROFIT KÖZHASZNÚ KFT.
Komissiózó
munkatársakat keres.
Feladatok:
• Az áru megadott megrendelések szerinti kigyűjtése és összeválogatása
• Kézi anyagmozgatás
• termékek csomagolása, címkézése
• A munkaterület tisztán és rendben tartása

Elvárások:
• Pontos, precíz munkavégzés
• Teljesítményorientált hozzáállás
• Megbízhatóság és rugalmasság
• Alapvető számítástechnikai ismeretek (az áru-összekészítő feladatokhoz)

Előnyt jelent:
• a feladatokhoz kapcsolódó munkatapasztalat
• targoncavezetői engedély és gyakorlat
Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• Legális, bejelentett munka
• Pontos, korrekt bérezés
• Munkába járás költségtérítése Mt. szerint, vagy munkába szállítás céges busszal

Munkakörülmények:
• Teljes – vagy részmunkaidős foglalkoztatás.
• Könnyű fizikai betanított munka
• Nyújtózással, járkálással és állással járó munkakör.

Munkavégzés helyszíne: Szigetszentmiklós

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ MUNKAVÁLLALÓK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK !

Érdeklődjön, jelentkezzen a 06-20/366-3993-as telefonszámon, munkanapokon 8 -16 óra között. Jelentkezését leadhatja a „komissiózó” munkakör megnevezésével e-mail címre is.

Egyéb adatok: Komissiózó

Az álláshirdető cég: Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka