Mutassa meg ismerőseinek:

STATIKUS TERVEZŐ

Referenciaszám: A253320

A STATIKUS TERVEZŐ álláshirdetés részletei:

Több mint 20 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

FELADATOK
· Acélszerkezetek méretezése, gyártmánytervezése
· Ajánlatkészítés szakmai támogatása, számításokkal, műszaki megoldási
javaslatokkal
· Gyártási szempontok figyelembe vétele a tervezés során
· Költséghatékony műszaki javaslatok felvetése és beépítése a tervekbe

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK
· Építőmérnök végzettség
· Tervezőprogram ismerete
· MS Office programok felhasználó szintű ismerete
· Pontos, precíz munkavégzés
· Proaktív, problémamegoldó hozzáállás

ELŐNYT JELENT
· Tartószerkezet tervezői jogosultság
· Acélszerkezetek tervezésében szerzett szakmai tapasztalat
· TEKLA tervezőprogram ismerete
· Angol vagy német nyelvtudás

AJÁNLAT
· Változatos, kihívásokkal teli tervezői feladatok
· Versenyképes jövedelem
· Támogató, fiatalos munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE
· Szeged

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét 2016. szeptember 30-ig az alábbi e-mail címre, a tárgyban „statikus tervező” megjelöléssel.

Egyéb adatok: STATIKUS TERVEZŐ

Az álláshirdető cég: Alukonstrukt Építőipari Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés