Mutassa meg ismerőseinek:

Junior rendszergazda

Referenciaszám: A253308

A Junior rendszergazda álláshirdetés részletei:

Nemzetközi fashion és lifestyle brand magyarországi csapatába keres Junior rendszergazda / IT üzemeltető pozícióba munkatársat.

Feladatok:
- számítógépek összeszerelése, karbantartása, telepítése
szerver rendszerek telepítése, kezelése
- tanácsadás és javaslattétel hardver- és szoftverhasználatra
- telefonközpont menedzselése,printerek üzemeltetése, karbantartása
- egyéb informatikai eszközök konfigurálása, kommunikáció kiépítése (Printer, Fax, Mobiltelefon, Projector)
- a cég folyamatainak támogatása
Monitoring feladatok ellátása és tűzfal menedzsment:
- hibák észlelése, hibajegy rögzítése, lehetőség szerinti megoldása, illetve ha ez nem lehetséges, eszkaláció
- dokumentációk folyamatos aktualizálása meglévő folyamatok fejlesztése, illetve erre vonatkozó javaslattétel

Elvárások:
- IT üzemeltetői/helpdesk tapasztalat
- legalább középfokú szakmai végzettség
- kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
- képesség önálló munkavégzésre
- legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
- igényes belvárosi iroda
- dinamikus, fiatalos csapat
- versenyképes fizetés

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Egyéb adatok: Junior rendszergazda

Az álláshirdető cég: Nemzetközi fashion és lifestyle brand
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Informatika / Szoftverfejlesztés