Mutassa meg ismerőseinek:

TITKÁRNŐ

Referenciaszám: A253306

A TITKÁRNŐ álláshirdetés részletei:

Több mint 20 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

TITKÁRNŐ

FELADATOK
· Beérkező levelek, faxok iktatása
· Központi e-mail címre beérkezett levelek kezelése
· Beérkező telefonhívások fogadása
· Postázás
· Tárgyalások előkészítése
· Társasághoz érkező vendégek fogadása

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK
· Középfokú végzettség
· MS Office szoftverek felhasználó szintű ismerete
· Középfokú német nyelvtudás
· Gépírástudás
Felsőfokú német, valamint középfokú olasz nyelvtudás előnyt jelent.

EGYÉB ELVÁRÁSOK
· Igényes, minőségi, pontos munkavégzés
· Jó kommunikációs képesség szóban és írásban
· Problémamegoldó képesség
· Jó szervezőkészség

AJÁNLAT
· Fiatal, lendületes csapat
· Szakmai támogatás
· Béren kívüli juttatások

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Szeged

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét 2016. szeptember 30-ig az alábbi e-mail címre, a tárgyban „titkárnő” megjelöléssel.

Egyéb adatok: TITKÁRNŐ

Az álláshirdető cég: Alukonstrukt Építőipari Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció