Mutassa meg ismerőseinek:

Bentlakásos ápolókat/gondozókat

Referenciaszám: A253119

A Bentlakásos ápolókat/gondozókat álláshirdetés részletei:

Vezető európai munkaerő közvetítő cég keres Nagy-Britanniába

Munkakör leírása: Napi feladatok közé tartozik az egyszerű társalgás, személyes felügyelet, segítségnyújtás, ápolás. A munkavégzés rotációs rendszerben történik 3-6 hét után 1-2 hét szabadság következik, ez ügyfelenként változó.
Egyes megbízások részletei az interjú során kerülnek megbeszélésre.

Követelmények:
- gondoskodó természet
- kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- vezetési engedély előny, de nem szükséges
- szakmai tapasztalat előny, de nem szükséges

Várjuk jelentkezését!
Kérjük küldje el angol nyelvű életrajzát elérhetőségével együtt és munkatársunk keresni fogja.
Állás típusa: Teljes munkaidő

Fizetés: £2000,00 /hónap

Egyéb adatok: Bentlakásos ápolókat/gondozókat

Az álláshirdető cég: Blu Global UK Limited
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Egészségügy / Gyógyszeripar

Jelentkezés az állásra: Bentlakásos ápolókat/gondozókat