Mutassa meg ismerőseinek:

Minőségügyi mérnök

Referenciaszám: A2527

A Minőségügyi mérnök álláshirdetés részletei:

A TAIHO Corporation of Europe Kft. pályázatot hirdet

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

munkakör betöltésére.

Munkakör leírása, feladatok:

  • Minőségirányítási rendszer működtetése
  • Minőségügyi dokumentációk kezelése
  • Minőségügyi jelentések készítése
  • Új termékek bevezetésének támogatása, koordinálása
  • Gyártási folyamat minőségügyi támogatása
  • Vevői követelmények teljesülésének biztosítása
  • Vevői és beszállítói reklamációk kezelése, kivizsgálása, nyomon követése
  • Munkavállalók minőségtudatának fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (mérnöki) végzettség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Számítógép (Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rendszer- és folyamatszemlélet

Előny:

  • ISO/TS 16949 szabvány ismerete
  • Fém-megmunkálási technológiák ismerete
  • Autóiparban és/vagy fémiparban szerzett tapasztalat

Magyar illetve angol nyelvű önéletrajzokat várunk a j.babusa@taiho.hu e-mail címre.

Egyéb adatok: Minőségügyi mérnök

Az álláshirdető cég: Taiho Corporation of Europe Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés / Mérnök