Mutassa meg ismerőseinek:

Pályázati asszisztens

Referenciaszám: A252413

A Pályázati asszisztens álláshirdetés részletei:

Pályázatíró cég felvételt hirdet
pályázati asszisztens
munkakörbe

Feladatok:
• Pályázati tanácsadó munkájának teljes körű támogatása
• Nyomtatás, fénymásolás
• Pályázati anyagok átnézése, összerakása
• Ügyfelekkel történő kapcsolattartás telefonon és e-mailben
• Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
• Pontosság, precizitás, megbízhatóság
• Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• MS Office programok kiváló ismerete
• Pályázati területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
• Önállóság, rugalmasság, céltudatosság, határozottság
• Minimum középfokú végzettség

Amit kínálunk:
• Stabil irodai háttér
• Hosszú távú, biztos munkahely
• Versenyképes fizetés

Munkakezdés:
azonnal
Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el motivációs levéllel ellátott fényképes szakmai önéletrajzát az e-mail címünkre.

Egyéb adatok: Pályázati asszisztens

Az álláshirdető cég: Csillag Vállalkozássegítő Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció