Mutassa meg ismerőseinek:

Mechanikus karbantartó

Referenciaszám: A252338

A Mechanikus karbantartó álláshirdetés részletei:

A MAIKE AUTOMOTIVE francia tulajdonú cégcsoport Európa egyik vezető fémmegmunkálással, sajtolással, hidegalakítással és esztergálással foglalkozó cége, amely a nemzetközi autópiacon és az elektronikai termékek piacán jelentős szerepet tölt be. A csoport célja partnereink részére olyan innovatív megoldások kifejlesztése, melyek által termékeik egyre versenyképesebbek és megbízhatóbbak lehetnek a piacon. Az EMT Hungária Kft., a csoport magyarországi leányvállalata, gödöllői telephelyére keres

munkatársat

FELADATOK
• Gyártó gépparkjának (CNC gépek, excenter és hidraulikus présgépek) mechanikus karbantartása, ellenőrzése
• Meghibásodott gépek javítása
• Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
• Elektromos karbantartó támogatása
• A termelés zavartalanságának biztosítása
• Időszakos karbantartások végrehajtása
• Javaslattétel a hatékony működésre

ELVÁRÁSOK
• Középfokú műszaki végzettség
• Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
• Műszaki rajzolvasási ismeretek
• Karbantartási és gépalkatrészek beazonosítása, kezelése
• Számítógép felhasználói szintű ismerete
• Legalább 3-5 év, karbantartói területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:
• Hosszútávú, biztos munkahely
• Béren kívüli juttatások

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.

Egyéb adatok: Mechanikus karbantartó

Az álláshirdető cég: EMT Hungária Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Mechanikus karbantartó