Mutassa meg ismerőseinek:

Pénzügyi szakértő

Referenciaszám: A252314

A Pénzügyi szakértő álláshirdetés részletei:

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Kft.- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

• Az általános forgalmi adó bevallások elkészítése, dokumentálása és határidőre történő benyújtása.
• Az áfa analitika egyeztetése.
• Helyi iparűzési adó bevallások elkészítése, az adó rögzítése.
• A negyedéves járulék bevallások ellenőrzése, rögzítése, könyvelése.
• NAV revízió esetén közreműködés az ellenőrzésben.
• Közreműködés a közbenső és éves beszámoló elkészítésében, különös tekintettel a kötelezettségekkel kapcsolatos munkafeladatok elvégzése.

A pályázóval szemben támasztott elvárások:

• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Adótanácsadói képesítés
• Legalább 2 év szakirányú gyakorlat
• Magabiztos számítástechnikai ismeretek, excel magas szintű ismerete
• Előnyt jelent a Forrás SQL program ismerete
• Önállóság, pontosság, precizitás
• Rendszerező képesség
• Segítőkészség, felelősségtudat

Ajánlatunk:

• Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
• Kellemes munkahelyi környezet
• Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2016. szeptember 15-ig.

Egyéb adatok: Pénzügyi szakértő

Az álláshirdető cég: Miskolc Holding Zrt.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling