Mutassa meg ismerőseinek:

vízturbina tervező

Referenciaszám: A252241

A vízturbina tervező álláshirdetés részletei:

A nagy múltú, atomerőművi berendezéseket és egyedi vízgépeket gyártó Ganz Engineering és Energetikai Gépgyártó Kft. budapesti munkahelyre keres - Vízturbina tervezőt.

Feladat:
• A vállalat vízgép részlegén vízturbinák tervezése

Elvárások:
• Felsőfokú műszaki, elsősorban gépészmérnöki végzettség
• Tervezőprogramok magas szintű ismerete
• Gyakorlat nagyméretű berendezések tervezésében és gyártásának előkészítésben

Előnyt jelent:
• orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Felelősségteljes munkakör, folyamatos kihívások
• Kellemes munkahelyi környezet

Szükséges tapasztalat:
• 5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
• Angol középfokú nyelvtudás

Egyéb adatok: vízturbina tervező

Az álláshirdető cég: Ganz EEG Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Mérnök / Műszaki