Mutassa meg ismerőseinek:

Elektromos karbantartó

Referenciaszám: A252220

Az Elektromos karbantartó álláshirdetés részletei:

A MAIKE AUTOMOTIVE francia tulajdonú cégcsoport Európa egyik vezető fémmegmunkálással, sajtolással, hidegalakítással és esztergálással foglalkozó cége, amely a nemzetközi autópiacon és az elektronikai termékek piacán jelentős szerepet tölt be. A csoport célja partnereink részére olyan innovatív megoldások kifejlesztése, melyek által termékeik egyre versenyképesebbek és megbízhatóbbak lehetnek a piacon. Az EMT Hungária Kft., a csoport magyarországi leányvállalata, gödöllői telephelyére keres

munkatársat

Főbb feladatok:
• NC-PLC vezérlésű automatikus gyártósori termelő berendezések javítása, karbantartása
• tervszerű megelőző karbantartások, dokumentálás
• géptelepítések, új és használt gépek üzembe helyezése
• gépalkatrészek felújítása, készítése, alkatrészigény jelentése
• Gépek, berendezések, gépi szerszámok megelőző karbantartása, illetve meghibásodásakor javítása
• A karbantartási terv utasítása alapján, az időszakos karbantartások elvégzése, azok dokumentálása.
• Alkatrészek utánpótlásának igénylése, jelzése.
• Egyéb karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:
- Mechatronikai, automatizálási, vagy elektromos technikusi végzettség
- PLC programozási ismeretek (Modicon, Schneider, Siemens)
- Termelővállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (min. 3 év)
- Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
- Rugalmasság és terhelhetőség
- Jó problémamegoldó készség és csapatszellem
- B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:
- Hosszútávú, biztos munkahely
- Béren kívüli juttatások

Egyéb adatok: Elektromos karbantartó

Az álláshirdető cég: EMT Hungaria Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Elektromos karbantartó