Mutassa meg ismerőseinek:

PÉNZTÁROS

PÉNZTÁROS

Referenciaszám: A252188

A PÉNZTÁROS álláshirdetés részletei:

Debreceni autószalonba keresünk hosszú távra, megbízható, leinformálható munkaválallót a következő munkakörbe:

PÉNZTÁROS

Feladatok:
* forint pénztárak működtetése. Nyitás, pénztárforgalom, bedolgozás, zárás, ellenőrzés
* a pénztár napi forgalmához szükséges készpénz időbeni biztosítása
* az elszámoltatás során előzetes számla ellenőrzést végeznek
* napi pénztárjelentések készítése, készpénzes számlák nyilvántartása, könyvelési átadás előkészítése
* váltópénz rolnizása, gondoskodás a postán történő befizetésről
* elszámolási előlegek fizetése, nyilvántartása, elszámolása
- banki kivonatok rögzítése, kompenzációk levelek elkészítése
* napi banki utalások előkészítése, vezetői döntés után az elektronikus utalás végrehajtása
* napi pénztárzárás, pénzszállítás előkészítése, pénzszállítók részére átadás. Kapcsolattartás a pénzszállítókkal.
* pénztári és banki adatok egyeztetése a könyvviteli záráshoz

Elvárások:
* érettségi, szakmai végzettség, pénzügyi ügyintézői végzettség, közgazdasági érettségi előnyhasonló terülten szerzett minimum 3 éves tapasztalat
* felhasználó szintű számítógépes tapasztalat
* CROSS program ismerete
* B kategóriás jogosítvány

Fényképes szakmai önéletrajzokat a megadott e-mail címre kérünk!

Egyéb adatok: PÉNZTÁROS

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye
Álláskategória: Kereskedelem