Mutassa meg ismerőseinek:

Mérlegképes Könyvelő

Referenciaszám: A252166

A Mérlegképes Könyvelő álláshirdetés részletei:

Debreceni Autószalonba keresünk hosszú távra főállásba, bejelentett munkaviszonnyal

Mérlegképes Könyvelőt

Főbb feladatok
* a cég teljes körű könyvelése
* bevallások készítése
* képviselet hivatalos szerveknél
* segítség a havi és az éves zárásban
* segítség az auditban
* egyeztetés a belföldi és a külföldi szállítókkal
* vevői követeléskezelés
* adminisztratív feladatok ellátása

Munkakör betöltésének feltételei
* regisztrált mérlegképes könyvelői igazolás
* hasonló területen szerzett minimum 5 éves tapasztalata
* rugalmasság
* B kategóriás jogosítvány
* leinformálhatóság

Fényképes szakmai önéletrajzokat nettón fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre kérjük.

Egyéb adatok: Mérlegképes Könyvelő

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling