Mutassa meg ismerőseinek:

Vevőszámla könyvelő

Referenciaszám: A252066

A Vevőszámla könyvelő álláshirdetés részletei:

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára immár 25 éve.
Jelenleg a következő pozícióba keresünk kollégát:

Legfontosabb munkaköri feladatok
Bejövő pénzek allokálása a vevőszámla-könyvelői rendszerekben;
Kintlévőség kezelés - kapcsolattartás a vevőkkel
Vevői levonások / alulfizetések elemzése és kezelése;
Adatszolgáltatás a vevőszámla elemzőnek.
Együttműködés a üzemekkel és a kereskedőkkel a problémás kintlévőségek kezelésében
Magyar és koreai zárással kapcsolatos feladatok elvégzése

Követelmények
Középfokú szakirányú végzettség
Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség előny;
Releváns munkatapasztalat előny;
Középfokú angol nyelvtudás;
Számítógép felhasználó szintű ismerete (MS Office);
Analitikus gondolkodásmód;
Önálló munkavégzés.

Amit kínálunk
Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
Biztos háttérrel rendelkező munkahely
Magasan képzett szakmai csapat
Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel hirdetésünk követelményeinek, és szeretne egy sikeres, színvonalas multinacionális cég munkatársa lenni, küldje el önéletrajzát, valamint végzettségét igazoló dokumentumokat az alábbi címre:
Hanon Systems Hungary Kft.
Személyzeti Osztály
Katona Barbara
HR gyakornok
8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.

Egyéb adatok: Vevőszámla könyvelő

Az álláshirdető cég: Hanon Systems Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Fejér megye
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling