Mutassa meg ismerőseinek:

RAKTÁROS

RAKTÁROS

Referenciaszám: A252049

A RAKTÁROS álláshirdetés részletei:

A MAIKE AUTOMOTIVE francia tulajdonú cégcsoport Európa egyik vezető fémmegmunkálással, sajtolással, hidegalakítással és esztergálással foglalkozó cége, amely a nemzetközi autópiacon és az elektronikai termékek piacán jelentős szerepet tölt be. A csoport célja partnereink részére olyan innovatív megoldások kifejlesztése, melyek által termékeik egyre versenyképesebbek és megbízhatóbbak lehetnek a piacon. Az EMT Hungária Kft., a csoport magyarországi leányvállalata, gödöllői telephelyére keres

RAKTÁROS
munkatársat keres.

Feladatok:

Anyagbeérkeztetések, összekészítések elvégzése,
Teherautók le- és felrakodása,
Termelés felé szükséges alapanyagok, alkatrészek és
csomagolóanyagok biztosítása és előkészítése,
Készlet- és a készárunyilvántartáshoz kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása,
Alapanyag-, késztermék- és hulladékszállítás elvégzése,
Folyamatos készletellenőrzés végzése, a készlet valós meglétéért való felelőségvállalás,
Rend, tisztaság fenntartása.

Elvárásaink:

Hasonló területen szerzett tapasztalat
Középiskolai végzettség
Érvényes targoncavezetői engedély (3324 és 3312, OKJ: 315820600103105), biztos targoncavezetői gyakorlattal
Felelősségtudat, megbízhatóság.
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
Két műszakos munkarend vállalása

Előny:

„C” kategóriás jogosítvány GKI kártyával

Amit kínálunk:

Hosszútávú munkalehetőség
Béren kívüli juttatások

Az önéletrajzokat a megadott e-mail címre várom bérigény megjelölésével.

Egyéb adatok: RAKTÁROS

Az álláshirdető cég: EMT Hungária Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika