Mutassa meg ismerőseinek:

Gyorséttermi dolgozó

Referenciaszám: A251587

A Gyorséttermi dolgozó álláshirdetés részletei:

Egyik legnagyobb gyorséttermi hálózat saját csapatába kollégákat (diák és felnőtt) keres rész- vagy teljes munkaidőben.
Főbb feladatok:
- alapanyagok, ízesítők előkészítése
- szendvicskészítés, hússütés - krumplisütés
- rendelések felvétele, termékek ajánlása, pénztárgép kezelése, vendégek
- udvarias, gyors, pontos kiszolgálása
- takarítási feladatok elvégzése
- munkaterületek beosztása megbeszélés alapján
Elvárások:
- minimum heti 3 nap, napi minimum 6 óra vállalása
- érvényes tüdőszűrő megléte
- előny érvényes Eü. kiskönyv megléte, amennyiben nincs, a cég segíti elkészíteni
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
- megbízható, stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- ambiciózus és kiemelkedően teljesítő munkavállalók számára előrelépési lehetőség
- 3 hónapos próbaidő után béremelés
- reggel 6-tól óránkénti munkaidő kezdés lehetősége, sulihoz igazítva 18-tól reggel 06-ig +30%-os műszakpótlék
- munkaruha, munkacipő biztosítva
- étkezés műszakonként általunk egyszer 20 percben biztosítva

Egyéb adatok: Gyorséttermi dolgozó

Az álláshirdető cég: Mediátor polleo Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom