Mutassa meg ismerőseinek:

Szerviz technikus

Referenciaszám: A251412

A Szerviz technikus álláshirdetés részletei:

A szünetmentes áramellátás területén piacvezető cég felvételt hirdet az alábbi pozícióban:

Feladatok:
• Műszaki problémák komplex megoldása
• Szünetmentes áramellátó (UPS) berendezések, rendszerek telepítése, üzembe helyezése, karbantartása
• Az értékesítés műszaki támogatása
• Villamos szerelési ajánlatok elkészítésében való részvétel.

Elvárások:
• Villamos technikusi képzettség
• Számítógépes felhasználói ismeretek
• Rugalmasság
• Gyors és önálló problémamegoldó képesség
• B kategóriás jogosítvány

Előny:
• Erősáramú elektronikai berendezések szervizelése, üzembe helyezése
területén szerzett tapasztalat
• Elektronikai/elektrotechnikai vagy automatizálási rendszerek üzemeltetése során szerzett tapasztalat
• 2-3 éves villamossági tapasztalat

Amit kínálunk:
• Szakmai felkészítés - betanítás
• Versenyképes juttatási csomag
• Fiatal, dinamikus csapat
• Kellemes munkakörnyezet
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

• Budaörs, illetve az ország területe

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Egyéb adatok: Szerviz technikus

Az álláshirdető cég: Extor Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka