Mutassa meg ismerőseinek:

Autóbuszvezető

Referenciaszám: A251333

Az Autóbuszvezető álláshirdetés részletei:

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az Miskolc Városi Közlekedési Zrt- hez az alábbi munkakörbe (teljes- vagy részmunkaidős munkavégzési lehetőséggel):

A leendő munkatárs feladatai:

• A mindenkor érvényes KRESZ betartásával, a biztonsági előírásoknak és utasításoknak megfelelően a gépjármű vezetése
• Menetrend, utazási feltételek betartása és betartatása
• Menetjegy árusítás, menetjegyek és bérletek érvényességének ellenőrzése
• Utasok udvarias és színvonalas kiszolgálása
• Jogszabályok és utasítások betartása

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

• Középfokú iskolai végzettség
• Érvényes D kategóriás vezetői engedély
• Autóbuszvezetői szakvizsga/GKI igazolvány
• PÁV II igazolás
• Megbízhatóság
• Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő készség
• Udvariasság
• Rugalmasság

Ajánlatunk:

• Kulturált munkakörnyezet
• Felelősségteljes munkakör
• Stabil háttér
• Béren kívüli juttatások

3527 Miskolc, Szondi György u. 1.

Teljes- vagy részmunkaidőben történő munkavégzésre vonatkozó jelentkezését fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várjuk 2016. szeptember 15- ig.

Egyéb adatok: Autóbuszvezető

Az álláshirdető cég: Miskolc Holding Zrt.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika