Mutassa meg ismerőseinek:

Fine dining szakács (Somogy megye)

Referenciaszám: A250998

A Fine dining szakács (Somogy megye) álláshirdetés részletei:

Azonnali kezdéssel fine dining szakácsot keresünk Somogy megyébe, Marcali vonzáskörzetébe.

Feladatok:
- ételek elkészítése, tálalása

Elvárások:
- szakirányú végzettség
- minimum 3 éves szakmai tapasztalat
- fine dining étteremben és/vagy 5 *-os szállodában szerzett tapasztalat
- kreativitás, megbízhatóság

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címen, a tárgymezőben a "fine dining szakács" pozíció megjelölésével lehet.

Egyéb adatok: Fine dining szakács (Somogy megye)

Az álláshirdető cég: Mediátor polleo Kft
A munkavégzés helye: Somogy megye
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom

Jelentkezés az állásra: Fine dining szakács (Somogy megye)