Mutassa meg ismerőseinek:

Diák adománygyűjtési munkatárs

Referenciaszám: A250873

A Diák adománygyűjtési munkatárs álláshirdetés részletei:

Az UNICEF Magyar Bizottsága önkéntes hozzájárulásokból tartja fenn 157 országban működő fejlesztési programjait.

Ha szeretnél aktívan tenni ezekért az ügyekért, gyere és dolgozz velünk adománygyűjtőként!

Főbb feladatok:

- Az adománygyűjtők a bevásárlóközpontokban kihelyezett UNICEF standjainál és köztereken szólítják meg a járókelőket, tájékoztatják programjainkról, és ha érdeklődés tapasztalnak, felkérik rendszeres adományozói programunkban való részvételre.

- Kitölti az adományozáshoz szükséges dokumentumokat.

- Tájékoztatja az adományozókat

Elvárás:

- 18. életév betöltése
- jó kommunikációs készség
- önálló munkavégzés
- alapszintű számítógépes ismeretek
- precíz, pontos munkavégzés
- tapasztalat az értékesítésben vagy adománygyűjtésben előnyt jelent

Ha szeretnél a csapatunk tagja lenni és egy jó ügyért tenni, akkor jelentkezz a megadott e-mail címen.

Egyéb adatok: Diák adománygyűjtési munkatárs

Az álláshirdető cég: UNICEF Magyar Bizottság Alapítvány
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Alkalmi, időszakos munkák

Jelentkezés az állásra: Diák adománygyűjtési munkatárs