Mutassa meg ismerőseinek:

Automatizálási karbantartó mérnök

Referenciaszám: A250581

Az Automatizálási karbantartó mérnök álláshirdetés részletei:

A Prysmian MKM Magyar Kábel Művek Kft. kisteleki gyárába keres sikerorientált jelentkezőket az alábbi munkakörbe:

Feladatok

• A kábelgyártó berendezések (főleg PLC vezérlések, Ipari Pc-k, robot rendszerek) szoftvermérnöki felügyelete, programozása, fejlesztése.
• PLC vezérelt automata gépek és gyártó berendezések üzembe helyezésében való részvétel és karbantartása.
• Felmerülő problémák elhárítása, esetlegesen a rajzok, leírások, módosítása.
• Vállalatirányítási rendszer (SAP) karbantartási moduljának használata.

Elvárások
• Felsőfokú műszaki végzettség, elvárt szakirányok: villamosmérnök, ipari automatizálási vezérléstechnikai mérnöki szakirány,
• PLC programozási, automatizálási, vezérléstechnikai tapasztalat
• Legalább 1-2 év mérnöki szakmai tapasztalat, programozás vagy kapcsolódó területeken (karbantartás vagy egyéb automatizálás területén)
• Erős számítógépes és PLC-s készségek: (Siemens) programozási tapasztalat előnyt jelent.
• Angol nyelvtudás
• Képesség önálló és szisztematikus, felelősségteljes munkavégzésre,
• Pragmatikus hozzáállás

Kínálunk
• Elismert és stabil multinacionális háttérrel rendelkező, eredményesen működő, fejlődő bővülő cégnél stabil munkahelyet.
• Versenyképes juttatási csomag.
• Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget multinacionális környezetben

Jelentkezni e-mailen lehet.

Egyéb adatok: Automatizálási karbantartó mérnök

Az álláshirdető cég: Prysmian MKM Magyar Kábel Művek Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Mérnök / Műszaki

Jelentkezés az állásra: Automatizálási karbantartó mérnök