Mutassa meg ismerőseinek:

Irodavezető

Referenciaszám: A250543

Az Irodavezető álláshirdetés részletei:

A Romanesco Kft. inárcsi telephelyére keres irodavezető munkatársat.

Feladatok:
- Kimenő fuvarok adminisztratív indítása, bejövő fuvarok fogadása
- EKAER-igénylés
- Szállítólevelek és számlák kiállítása számlázó program segítségével
- Kimutatások készítése a forgalomról, költségekről, munkaidő felhasználásról, stb.
- Időszaki dolgozók felvétele, EFO bejelentés, bérek kiszámítása és kifizetése
- Kapcsolattartás a partnerekkel (vevők, beszállítók), szükség esetén reklamációkezelés
- Kapcsolattartás a hatóságokkal, ügyintézés személyesen és ügyfélkapun keresztül
- Jogszabály és minőségbiztosítási rendszer által előírt dokumentumok vezetése
- Tevékenységhez kapcsolódó jogszabályok megismerése és alkalmazása
- Levelezés kezelése (be-és kimenő posta és e-mailek)
- Iratkezelés és archiválás
- Eszközigények figyelemmel kísérése és beszerzés
- Követeléskezelés

Elvárások:
- Nagy fokú önállóság és kezdeményezőkészség
- Megbízható számítógépes ismeretek
- Irodai programcsomagok magabiztos használata (elsősorban Excel, Outlook, Word)
- Jó kommunikáció írásban és szóban (személyes és telefonos megbeszélések, hivatalos levelezés)
- Nyitottság és hajlandóság a folyamatos tanulásra
- Precíz munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:
- Bejelentett munkaviszony
- Saját iroda
- Hosszú betanítási időszak a feladatok folyamatos átadásával
- Rugalmas munkavégzés (megegyezés szerint bizonyos feladatok otthonról végezhetők)
- Céges telefon
- Remek munkatársak
- Egészséges környezet

06-70/443-64-64

Egyéb adatok: Irodavezető

Az álláshirdető cég: Romanesco Kft
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció