Mutassa meg ismerőseinek:

CALL CENTERES ÉRTÉKESÍTŐ

Referenciaszám: A250216

A CALL CENTERES ÉRTÉKESÍTŐ álláshirdetés részletei:

Magyarország egyik legismertebb értékesítési csapatába CALL CENTERES ÉRTÉKESÍTŐ munkakörbe nyitott, teljesítményorientált munkatársakat keresünk.

FŐBB FELADATOK

Telefonos értékesítés
Ügyfél igényeinek felmérése
Megrendelések rögzítése
Adatbázis karbantartás

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI

Értékesítésben szerzett tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL

Biztos anyagi háttér: fix alapfizetés + jutalék felső határ nélkül + egyéb készpénz alapú juttatások (motivációs jutalom, invitáló elismerés)
Jól megközelíthető, modern munkahely
Oktatás, képzés, sőt a betanulási időszak alatt mentor
Fiatalos, dinamikus csapat
Biztos munka, hosszú távú munkalehetőség

Egyéb adatok: CALL CENTERES ÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshirdető cég: Passion4Work
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés

Jelentkezés az állásra: CALL CENTERES ÉRTÉKESÍTŐ