Mutassa meg ismerőseinek:

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

Referenciaszám: A250207

A RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR álláshirdetés részletei:

Partnercégünk Budaörsi raktárába keresünk munkatársat

FŐBB FELADATOK

Külső rendelések fogadása
Belső rendelések összeállítása és lebonyolítása
Ki- és beérkező áruk bizonylatolása
Külső-belső rendelések ellenőrzése, visszajelzés megadása az éttermeknek (alulrendelés, túlrendelés)
Visszaérkező göngyöleg adminisztratív feldolgozása
Telefonos ügyintézés, kapcsolattartás az éttermekkel
Jelentések, kimutatások készítése
Beérkező dokumentumok rendszerezése, archiválása
Sofőrök alkalmi eligazítása

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI

Középfokú iskolai végzettség
Adatrögzítői tapasztalat
Kiváló excel ismeret
Alapfokú angol nyelvtudás
MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

Előnyt jelent:
Raktári adminisztrációs (vagy logisztikai ügyintézői) munkakörben szerzett tapasztalat
Scala program ismerete
10 ujjal gépíró ismeret
Saját gépkocsi

Egyéb adatok: RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

Az álláshirdető cég: Passion4Work
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR