Mutassa meg ismerőseinek:

Sourcing and saving engineer Autóipari R&D területre

Referenciaszám: A250138

A Sourcing and saving engineer Autóipari R&D területre álláshirdetés részletei:

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely 42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt, fejleszt.

Jelenleg 700 munkavállalót foglalkoztat a vállalat.

Sourcing and saving engineer
Autóipari R&D területre

A Bosal Csoport ACPS (Automotive Carrier and Protection System) Divíziója kecskeméti egységébe keres innovatív és proaktív kollégákat a termékfejlesztési csapatába autóipari tevekénységének szélesítése érdekében.

Feladatok és felelősségek

• Beszerzési csoport mérnöki támogatása lehetséges megtakarítások megtalálásában és kivitelezésében.
• Társosztályoknál és beszállítóknál felmerülő költségcsökkentő intézkedések és változások kivizsgálása és rendszerben való vezetése.
• Beszállító váltásokban való részvétel és műszaki háttérbiztosítás.
• Gyárthatóság kivizsgálása a gyártóterületekkel és beszállítókkal.
• Eltérési engedélyek kérések kivizsgálása műszaki megközelítéssel.
• Mérnöki változások és projektszinten történő végig követése és irányítása, főként mérnöki szemlélettel.
• Beszállítók támogatása mérnöki problémák esetén illetve műszaki ellenőrzése minta benyújtáskor.
• Mérnökség más területeivel szoros kapcsolattartás (validációs tesztek, modellezés és rajzkészítés, standardizáció).
• Új technológiák esetleges feltárása és bevezetése optimalizáció céljából.
• Esetleges újítások kifejlesztése a termékkel kapcsolatban illetve az új fejlesztési megoldások gyors megtalálása.
• Különböző anyagminőségek összehasonlítása összetétel, mechanikai tulajdonságok és szabványok alapján.

Elvárások:

• Felsőfokú mérnöki végzettség (Gépészmérnök/Járműgépész szakirány)
• Minimum 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
• CAD programok felhasználói szintű ismerete előnyt jelent
• Magabiztos, minimum középfokú angol nyelvtudás. Német nyelvismeret előnyt jelent.
• Magabiztos anyagismeret, termelési folyamatok (kovácsolás, lemezmegmunkálás, felületkezelés, fröccsöntés) ismerete és toleranciaszámításban szerzett jártasság
• ISO-TS és APQP ismerete
• Felhasználói szintű MS Office
• Analitikus, fejlesztői és LEAN szemléletmód
• Jó problémamegoldó képesség
• Kiváló kommunikációs és tárgyaló készség

Ajánlatunk
• Változatos autóipari szemléletmód
• Attraktív kompenzációs csomag
• Fiatal és dinamikus csapat
• Modern munkakörnyezet

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk.

Web: www.bosal.com

Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park, hrsz. 11751/43. Tel: +36 76 500530

Egyéb adatok: Sourcing and saving engineer Autóipari R&D területre

Az álláshirdető cég: Bosal Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Mérnök / Műszaki

Jelentkezés az állásra: Sourcing and saving engineer Autóipari R&D területre