Mutassa meg ismerőseinek:

TARGONCAVEZETŐ-RAKTÁROS

Referenciaszám: A249976

A TARGONCAVEZETŐ-RAKTÁROS álláshirdetés részletei:

Dinamikusan bővülő Raab Karcher építőanyag áruházakból álló országos kereskedelmi hálózatunk

Kollégát keres HATVANI telephelyére

A leendő munkatársunk:
az építőiparban-, ill. építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalattal,
raktározási, áruátvételi rutinnal rendelkezik,
érvényes targonca-vezető jogosítványa van,
a munkáját szereti lendületesen, precízen elvégezni.

Amit nyújtani tudunk:
vevő- és eredmény orientált cégkultúra
rendezett munkakörülmények
tettre kész kollégákból álló támogató csapat
fejlődési- és továbbképzési lehetőségek
versenyképes juttatások.

Munkavégzés helye:
HATVAN, Raab Karcher telep

Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna társaságunk lendületes, segítőkész csapatához, akkor kérjük, küldje el önéletrajzát bérigénnyel

Egyéb adatok: TARGONCAVEZETŐ-RAKTÁROS

Az álláshirdető cég: Raab Karcher
A munkavégzés helye: Heves megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika

Jelentkezés az állásra: TARGONCAVEZETŐ-RAKTÁROS