Mutassa meg ismerőseinek:

Fröccsöntő

Referenciaszám: A249756

A Fröccsöntő álláshirdetés részletei:

FRÖCCSÖNTŐ

MIT VÁRUNK:
Középfokú (műszaki) végzettség: Fröccsöntő/
Fröccsöntő gép elektromos- és/vagy mechanikus technikus
vagy ezzel egyenértékű műanyag fröccsöntő üzembe szerzett tapasztalat .

ELVÁRÁS:
Fröccsöntő gépek karbantartásában (Arburg /Battenfeld), szerzett tapasztalat: elektromos és mechanikus hibaelhárítás és fröccs mühely dolgozoinak kordinlása , szerszám cserék elvégzése , dokumentáciok készitése.
ELŐNY: fröccsöntési folyamatok
tapasztalat különféle gépgyártás-technológiákban különböző kidobó és magmozgató rendszerek és hidraulikus alkatrészek cseréjének ismerete (szelepek, csövek, szűrök, tömítések)
MIT AJÁNLUNK:
Biztos, hosszú távú munkalehetőség
Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
Versenyképes Jövedelem
Inspiráló munkakörnyezet, és Családias hangulat
Munkába járás támogatása vidékieknek

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
Gyártás, Termelés
Gyártás technikus
Karbantartó, Szervizes
Szakmunka
Gépkezelő
Teljes munkaidő 8 órás

Egyéb adatok: Fröccsöntő

Az álláshirdető cég: HI-Moulding Kft.
A munkavégzés helye: Baranya megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés