Mutassa meg ismerőseinek:

asszisztens

Referenciaszám: A249641

Az asszisztens álláshirdetés részletei:

Ingatlankezeléssel foglalkozó, budapesti olasz cég teljes munkaidőben asszisztenst keres.

Feladatok:
ingatlankezelés,
tolmácsolás, fordítás,
pénzkezelés
egyéb adminisztratív, irodai munka

Elvárások:
magyar, olasz és angol tárgyalási szintű nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
magabiztos MS Office használata (különösen Excel, Word, Power Point)
könyvelési ismeret előny
jó problémamegoldó képesség
nemzetközi környezetben való tapasztalat előny
jó kommunikációs készség (angol és olasz nyelven- bérlők többsége külföldi)
megbízhatóság, precizitás

Fényképes Bérigénnyel ellátott magyar És olasz nyelvű önéletrajzokat a következő email címre várunk

Egyéb adatok: asszisztens

Az álláshirdető cég: Mediátor polleo Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció