Mutassa meg ismerőseinek:

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Referenciaszám: A249582

A TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS álláshirdetés részletei:

Ha azt mondom informatika, az azt jelenti: Kulcs-Soft.

Több, mint 50 000 ügyfél bizalmát nyertük el az elmúlt 25 évben, és háromszor ítélték nekünk a „Legjobb Munkahely” díjat. Ha Te is érzed magadban az elhivatottságot és a szenvedélyt, hogy a következő 10 000 sikeres szoftver eladásának részese legyél, és szeretnél Magyarország legjobb munkahelyén dolgozni, miközben átitat a Kulcs-Soft szellemisége, akkor nálunk a helyed!

A világ legdinamikusabban fejlődő iparágában jelentős szerepet betöltő Kulcs-Soft keresi lelkes kollégáját

(ÜGYVITEL/BÉR/KÖNYVELŐ PROGRAM)
munkakörbe

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladataid:
• Bejövő ügyfél telefonok, e-mail-ek szakszerű megválaszolása, problémakezelés
• Programhasználati tanácsadás, segítségnyújtás
• Szolgáltatások és további szoftverek ajánlása
• Adminisztráció

Elvárásaink:
• Középfokú végzettség
• Ügyfélorientált gondolkodásmód
• Kiváló kommunikációs készség
• Csapatszellem
• Priorizálási képesség
• Monotonitástűrés
• Hajlandóság a folyamatos tanulásra, szakmai fejlődésre
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előnyt jelent:
• Könyvelő és/vagy pénzügyi számviteli végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok vagy szakmai felkészültség a bérszámfejtés területén, jogszabályi ismeretek, TB ügyintézői végzettség, TB számfejtésben szerzett gyakorlat
• Kulcs-Ügyvitel, Kulcs-Bér, Kulcs-Könyvelő programok ismerete
• SQL adatbázis kezelői ismeretek
• Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
• Hosszú távú karrierlehetőség
• Sikeres, dinamikusan fejlődő cég stabil háttere
• Kiváló szakemberekből álló, fiatalos, barátságos csapat
• Szakmai kihívások és egyben fejlődési lehetőségek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajzod az megadott e-mail címre, a tárgyban „ügyfélszolgálat” megnevezéssel.

Egyéb adatok: TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Az álláshirdető cég: Kulcs-Soft Számítástechnika Nyrt.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS