Mutassa meg ismerőseinek:

Kereskedelmi asszisztens

Referenciaszám: A249532

A Kereskedelmi asszisztens álláshirdetés részletei:

A Cobra Computer Kft. egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő, ügyviteli rendszert fejlesztő és értékesítő cég, mely 30 éve az ügyvitel piacán van.
Ha érdekelnek a szakmai kihívások és elismerések, ha szeretnél egyedi és hatékony megoldásainkkal megbízóink elégedettségében osztozni, akkor nálunk a helyed!

FŐBB FELADATOK:
 Aktív részvétel az értékesítési és üzletfejlesztési folyamatokban
 Projektmanager munkájának támogatása
 Érdeklődők kezelése
 Ajánlatok készítése és utókezelése
 CRM programban történő adatrögzítés
 Adminisztráció naprakész vezetése

ELVÁRÁSOK:
 Közép/felsőfokú végzettség (OKJ, főiskola vagy egyetem)
 Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Word, Excel, Power Point stb.)
 Precíz munkavégzés
 Logikus gondolkodás
 Kiemelkedő kommunikáció írásban és szóban
 Csapatmunkában és önálló munkavégzésre való képesség

ELŐNYT JELENT:
 Angol nyelv ismerete
 Szakirányú (értékesítési) tapasztalat
 Vakon gépírás

AMIT KÍNÁLUNK:
 Határozatlan időre szóló munkaviszony
 Versenyképes jövedelem
 Stabil háttér
 Szakmai fejlődési lehetőség
 Jó munkahelyi légkör
 Egyértelműen meghatározott feladatok és feladatkörök
 Betanítás biztosítása

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, XIII. kerület

2016. augusztus 31-ig, a megadott e-mail címre, "kereskedelmi asszisztens" tárgy megjelöléssel, önéletrajz és motivációs levél megküldésével, amely tartalmazza a bérigényt.

Egyéb adatok: Kereskedelmi asszisztens

Az álláshirdető cég: Cobra Computer Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Kereskedelmi asszisztens