Mutassa meg ismerőseinek:

Szerviz technikus

Referenciaszám: A249241

A Szerviz technikus álláshirdetés részletei:

X. kerületi székhelyű, építőipari cég

Szerviz technikus munkatársat

keres határozatlan időre.

Elvárások:

- Középfokú gyengeáramú és/vagy erősáramú szakképzettség
- Haladó szintű számítógépes szoftver és hardver ismeretek
- „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
- Önálló munkavégzés, problémamegoldás és mobilitás
- Új ismeretekre, önképzésre való nyitottság
- Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
- Precizitás, megbízhatóság, jó szervezési készség
- Agilis személyiség

Feladatok:

- Karbantartás és hibaelhárítás az ország egész területén
- Munkafolyamatok dokumentálása
- Kapcsolattartás partnerekkel

Előny:

- Számítástechnikai ismeretek (Linux/PLC/SQL)
- Szerviz munkafolyamatokban szerzett tapasztalat
- Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

- Sikeres próbaidőt követően gépjármű- és mobiltelefon-használat
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Változatos, kihívásokkal teli munkakör
- Dinamikus, barátságos csapat

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2016.08.31-ig várjuk.

Egyéb adatok: Szerviz technikus

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Gyártás / Termelés