Mutassa meg ismerőseinek:

SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK

Referenciaszám: A249093

A SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK álláshirdetés részletei:

A Prysmian MKM Magyar Kábel Művek Kft balassagyarmati gyárába keres sikerorientált jelentkezőket az alábbi munkakörbe:

Feladatok
• Kábelipari gyártósor gyártásának szakmai támogatása
• Gyártási folyamatok kialakítása és támogatása, layout
• Folyamat kontrol (PFMEA, Process map, munkautasítások)
• NPI folyamatokban való aktív részvétel
• Aktív részvétel a selejt csökkentésben és hatékonyság javításban
• Terület felkészítése belső és küldő auditokra
• Területi szakmai oktatások elvégzése, képzési anyag elkészítésében való részvétel, új dolgozók betanításának szakmai felügyelete és vizsgáztatása
• Új termékek és beruházások támogatása a tervezéstől a kivitelezésig
• Éves minőségi és területi tervek betartása, betartatása
• Gépkezelési utasítások elkészítése
• HSE standardok bevezetése és betartatása a gyártósorokon

Elvárások
• 2-4 év hasonló területen szerzett tapasztalat
• Mérnöki végzettség (gépészmérnök, vagy mechatronikai mérnök)
• Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• Előnyt jelent a lean, 6sigma ismeretek

Ajánlatunk
• Attraktív juttatási csomag, cafetéria
• Bejárás támogatása
• Külföldi tréningeken való részvétel

Jelentkezni a megadott e-mail címen lehet.

Egyéb adatok: SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK

Az álláshirdető cég: Prysmian MKM Magyar Kábel Művek Kft.
A munkavégzés helye: Nógrád megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés / Mérnök