Mutassa meg ismerőseinek:

HR Generalista

Referenciaszám: A248962

A HR Generalista álláshirdetés részletei:

A Prysmian MKM Magyar Kábel Művek Kft. kisteleki gyárába keres sikerorientált jelentkezőket az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok
• Részt vesz a toborzás-kiválasztási folyamatban. Elemzi és fejleszti a toborzási, kiválasztási módszereket és eszközöket, javaslatot tesz azok fejlesztésére.
• Tervezi és szervezi az új belépő dolgozók beilleszkedési programját, részt vesz annak megvalósításában. Biztosítja az új belépők beléptetését.
• Szerepet vállal a munkavállalók megtartására, tehetségek fejlesztésére vonatkozó projektekben, illetve a teljesítménymenedzselési és karrier építési folyamatok kialakításában és működtetésében.
• Együtt működik a bérszámfejtéssel a havi zárásokban, támogatást nyújt a vezetőknek a munkaidő tervezésben
• Riportokat készít. Közreműködik a HR folyamatok és szabályzatok felülvizsgálatában és fejlesztésében.
• Segítséget nyújt a gyáregység kommunikációjában, segítséget nyújt a kommunikációs anyagokat, prezentációk összeállításában.
Az álláshoz tartozó elvárások
• Termelőszférában, nagyvállalatnál szerzett HR tapasztalat
• Felsőfokú iskolai végzettség (HR, gazdasági terület)
• Magabiztos angol nyelvismeret
• Munkajogi alapismeretek
Amit kínálunk
• Versenyképes fizetési csomag, cafetéria
• Kreatív, komplex, önálló felelősségi kör
• Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni a megadott e-mail címen lehet.

Egyéb adatok: HR Generalista

Az álláshirdető cég: Prysmian MKM Magyar Kábel Művek Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye