Mutassa meg ismerőseinek:

Ruházati eladó / Pénztáros

Referenciaszám: A248436

A Ruházati eladó / Pénztáros álláshirdetés részletei:

Amikor úgy döntesz, hogy a Marks & Spencer-hez csatlakozol, akkor egy nagyon ambiciózus céget választasz. Tovább folytatjuk a gyors terjeszkedési politikánkat, hogy a világ egyik vezető ruházati kiskereskedelmi láncává váljunk. Sikerünk titka az a bizalom, amit alkalmazottainkba fektetünk.

Munkatársat keresünk:
Eladó/Pénztáros munkakörbe (heti 20, 30, 40 óra)

Mint eladó/pénztáros, legfőbb felelősségi köröd, hogy vásárlóinkat olyan magas színvonalú kiszolgálásban részesítsd, mint amilyen a mi különleges stílusunk.

Az álláshoz tartozó elvárások:
- legalább középfokú végzettség
- kiskereskedelmi értékesítésben szerzett tapasztalat előny
- kiváló, magabiztos kommunikációs készség
- teljesítményorientált és elkötelezett szemlélet a munka iránt
- elhivatottság a kereskedelem és az értékesítés iránt
- nyitott, embercentrikus személyiség
- csapatszellem
- legfrissebb trendek ismeretet

Amit kínálunk:
- hosszú távú munkalehetőséget egy olyan vállalatnál, ahol a minőség kompromisszumok nélkül minden téren jelen van
- kellemes munkakörnyezetet megújuló üzleteinkben
- dolgozói vásárlási kedvezményt a teljes árukészletre
- rugalmas munkaidő beosztást
- cafeteria juttatást

Munkavégzés helye: ALLEE, Aréna Pláza, Duna Pláza, Mammut, Westend, Váci utca 27.

Kérjük, hogy jelentkezésedben mindenképpen tüntesd fel, hogy heti hány órában tudnál munkát vállalni (heti 40, 30, 20 óra).

Egyéb adatok: Ruházati eladó / Pénztáros

Az álláshirdető cég: Marks and Spencer Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Ruházati eladó / Pénztáros