Mutassa meg ismerőseinek:

Készletgazda-Beszerzési asszisztens

Referenciaszám: A248376

A Készletgazda-Beszerzési asszisztens álláshirdetés részletei:

Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és friss áru termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata munkatársat keres
munkakörbe
Az Ön feladata:
- készletfigyelés vállalatirányítási rendszerben
- rendelések leadása
- készletgazdálkodással kapcsolatos adminisztratív feladatok (árajánlatok rögzítése, cikkek karbantartása vállalatirányítási rendszerben)
- beszállítókkal való telefonos / e-mailes kapcsolattartás
- beszerző munkatársak munkájának segítése, asszisztenciája

Az Ön profilja:
- középfokú végzettség
- adminisztratív munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- aktív, középfokú angol nyelvtudás
- önállóság
- magas fokú stressz tűrés

Előnyt jelent:
- készletgazdálkodási ismeretek, tapasztalat
- élelmiszeripari, húsipari ismeretek
- szakács munkakörben szerzett tapasztalat
- EKÁER jelentésben szerzett tapasztalat
- azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:
- egy piacvezető cég biztonsága
- fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
- Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát küldje a megadott e-mail címre.

Egyéb adatok: Készletgazda-Beszerzési asszisztens

Az álláshirdető cég: Matusz-Vad Zrt.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Készletgazda-Beszerzési asszisztens