Mutassa meg ismerőseinek:

Nyomdai gépmester

Referenciaszám: A248313

A Nyomdai gépmester álláshirdetés részletei:

A Duna-Mix Kft. azonnali munkakezdéssel keres új munkatársat az alábbi pozíciókba:

Feladatok:
• Ofszet több színes nyomdagépek beállítása és működtetése
• Színmérési eszközök, színrendszerek ismerete és gyakorlati alkalmazása
• Az ügyfél igényeinek megfelelő ívek nyomtatása
• Napi termelési határidők betartása
• A kellékanyag- és papírfelhasználás felügyelete és pontos regisztrálása
• Részvétel a folyamatok javításában
Elvárások:
• Legalább középiskolai végzettség
• Legalább 3 éves gépmesteri tapasztalat több színes Heidelberg nyomógépek mellett
• A nyomdaipari folyamatok alapos ismerete
• Stressztűrő képesség, kritikus, szűk határidők betartásának képessége
• Alkalmazkodó képesség, önállóság
• Pontos, precíz munkavégzés
• Problémamegoldó képesség
• Minőségi munkavégzés
Előnyt jelent:

• hivatásos jogviszony vállalása
8 órás munkavégzés, túlórák rendezett elszámolás szerint

munkavégzés helye: Vác, Barabás M. u. 1.

Önéletrajzokat fényképpel és fizetési igény megjelölésével
az allas/kukac/dunamix.hu e-mail címre várjuk.

Egyéb adatok: Nyomdai gépmester

Az álláshirdető cég: Duna-Mix Kft
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés / Mérnök