Mutassa meg ismerőseinek:

Eladó

Eladó

Referenciaszám: A248308

Az Eladó álláshirdetés részletei:

A Market-SK Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársat:
Eladó

Pozíció leírás:
A megérkezett áru átvétele, raktározása, a vásárlók kiszolgálása és tájékoztatása a bolt rendben tartása, webes rendelések összeállítása, átadása.

Feladatok:
- vásárlók köszöntése, fogadása, útbaigazítása
- felvilágosítás, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához
- vevők kiszolgálása
- pultok feltöltése áruval, árazás, raktárakban szakosított rend kialakítása
- közreműködés a leltározásban
- áruátvétel, rakodás, raktározás

Elvárások:
- középfokú szakképesítés
- kapcsolatteremtő készség
- megbízhatóság, önállóság
- pontosság, felelősségtudat

Előny:
- értékesítendő termékcsoport ismerete , angol nyelvtudás

Amit kínálunk: kellemes légkör, kedves csapat, kiváló termék.

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Egyéb adatok: Eladó

Az álláshirdető cég: Market-SK Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem