Mutassa meg ismerőseinek:

Gépkezelő

Gépkezelő

Referenciaszám: A248292

A Gépkezelő álláshirdetés részletei:

A Rondo Ganahl AG egy hagyományokban gazdag, nagy múltú osztrák vállalkozás.
Fő üzleti tevékenységünk a hullámkarton-csomagolások, hullámkarton-alappapírok előállítása.
A megbízhatóság, a hosszú távú gondolkodásmód és a forrásokkal való felelősségteljes bánásmód jellemzi cégünket. A Rondo-t a legmodernebb technika és az erősen motivált emberek együtt teszik innovatívvá, erőssé és rugalmassá. Sikerünk egyik alapja a dolgozóink személyes elkötelezettsége.

Budapesti, soroksári üzemünkbe keresünk hosszú távú karrierlehetőséggel, azonnali munkakezdéssel

Gépkezelő

munkatársat

Feladatok:
• Gyártógépek üzemeltetése
• A gép és környezetének rendben tartása
• Felmerülő mechanikus problémák jelzése, kezelése
• Dohányfüstmentes munkahely vállalása

Elvárások:
• Papíripari vagy műszaki végzettség
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Több műszak vállalása

Előny:
• Mechanikus szerelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Hosszú távú, stabil munkahely
• Versenyképes bérezés, egyéb juttatások
• Fejlődési lehetőség

Jelentkezni önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen.

Egyéb adatok: Gépkezelő

Az álláshirdető cég: RONDO Hullámkartongyártó Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés / Mérnök