Mutassa meg ismerőseinek:

Logisztikai és áruforgalmi vezető

Referenciaszám: A247867

A Logisztikai és áruforgalmi vezető álláshirdetés részletei:

Kecskeméti székhelyű, háztartási vegyi és kozmetikai termékeket forgalmazó cég keres munkatársat a következő posztra:
Feladatok:
• Logisztikai osztályon dolgozó munkatársak felelős szakmai támogatása, irányítása, fejlesztése és értékelése
• Logisztikai folyamatok hatékony és gazdaságos működtetése, fejlesztési irányok kijelölése
• Beszerzési folyamatok menedzselése, ügyfelekkel és beszerzőkkel kapcsolattartás
• Költségcsökkentésre irányuló szállítási módok kidolgozása és ezek megvalósítása
• Nyilvántartások, jelentések, statisztikák és elemzések készítése
• Társterületekkel történő hatékony együttműködés
• Alapos, mindent átölelő betanuláson való részvétel Kecskemét és Szeged helyszíneken

Elvárások:
• Felsőfokú szakirányú logisztikai vagy gazdasági végzettség
• Minimum 5 év szakmai tapasztalat
• Minimum 3 év vezetői tapasztalat, LEAN szemlélet
• Vezetőként legyen együttműködő, közvetlen, ugyanakkor határozott, önálló személy
• Kitűnő szervező és kommunikációs készség
• Profit- és költségorientált beállítottság
• Jó problémamegoldó képesség és rendszerszemlélet
Előnyt jelent
• Fuvarszervezési tapasztalatok
• Idegennyelvi ismeretek

Amennyiben úgy érzed, hogy elvárásainknak megfelelsz, lelkiismeretes vagy, munkádért 100%-ban felelősséget tudsz vállalni, képes vagy a kétirányú kommunikációra és mindeközben fontosak számodra az emberi kapcsolatok, a pozíció megjelölésével küld el már MOST fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a https:// florin.hrfelho.hu/ linkre kattintva.

Egyéb adatok: Logisztikai és áruforgalmi vezető

Az álláshirdető cég: Malen Kft.
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika

Jelentkezés az állásra: Logisztikai és áruforgalmi vezető