Mutassa meg ismerőseinek:

EHS vezető

Referenciaszám: A247839

Az EHS vezető álláshirdetés részletei:

Feladatok :

• A vállalat környezetvédelmi, hulladékgazdálkodási, munkavédelmi, tűzvédelmi és fogalkozás-egészségügyi tevékenységének koordinálása, az ebből adódó feladatok hatékony megoldása, együttműködve a társosztályokkal, illetve az illetékes hatóságokkal
• A környezetvédelmi irányítási rendszerre vonatkozó ISO 14001 szabvány szerinti működés fenntartása, koordinálása, folyamatos fejlesztése
• Tűzvédelmi berendezések időszakos felülvizsgálatának leszervezése és a kapcsolódó dokumentumok kezelése
• OHSAS 18001-es szabványnak megfelelően munkavédelmi, egészségvédelmi és biztonsági irányítási rendszer kiépítése
• Munkabalesetekkel kapcsolatos ügyintézések, helyesbítő és megelőző intézkedések bevezetése
• A hulladékokkal kapcsolatos tevékenységek koordinálása, veszélyes hulladékkal kapcsolatos ügyintézés, adatszolgáltatás
• Kapcsolattartás a területi vezetőkkel, az egyes részlegek rendszeres ellenőrzése, kockázatértékelések elkészítése, felülvizsgálata, munkakörnyezet mérések és belső auditok lebonyolítása
• Kapcsolattartás külsős partnerekkel, hatóságokkal, felügyelőségekkel
• Riportálási rendszer működtetése, jelentések készítése
• Munkavállalók számára EHS képzések tartása

Elvárások:

• Minimum középfokú szakirányú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
• Környezetmérnök, tűzvédelmi előadó végzettség, vagy felsőfokú munkavédelmi szakképesítés előnyt jelent
• Hasonló munkakörben - modern ipari környezetben – szerzett 3-5 éves gyakorlati tapasztalat
• Vonatkozó jogszabályok, hazai és nemzetközi előírások naprakész ismerete
• Jó problémamegoldó és kommunikáció készség
• Angol és/vagy német nyelv legalább kommunikációs szintű ismerete előnyt jelent
• MS Office (Word, Excel, Power Point) felhasználói szintű ismerete
• Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
• Folyamatszemlélet, eredményorientált személyiség, innovatív gondolkodás

Egyéb adatok: EHS vezető

Az álláshirdető cég: Trummer Személyzeti Szolgáltató Kft.
A munkavégzés helye: Vas megye
Álláskategória: Biztonság / Vagyonvédelem