Mutassa meg ismerőseinek:

Konyhai kisegítő

Referenciaszám: A247584

A Konyhai kisegítő álláshirdetés részletei:

Nagy forgalmú Belvárosi kávéház fiatalos csapatába hosszútávra, konyhai kisegítő munkatársakat keresünk.
Feladatok:
• munkaterület tisztán tartása,
• szemetes kiürítése
• mosogatás,
• alapanyagok megtisztítása, darabolása, előkészítése,
• tálalás
• árufeltöltés
Elvárások:
• fizikai terhelhetőség,
• pontosság,
• önálló munkavégzés,
• csapatszellem,
• minimum heti 3-4 nap vállalása
• nappali tagozatos jogviszony
• érvényes tüdőszűrő

Munkaidő:
• rugalmas munkaidő, órarendhez igazítva
Amit kínálunk:

• hosszú távú (nem szezonális) munkalehetőség
• nettó 850 -1100 Ft óra

Egyéb adatok: Konyhai kisegítő

Az álláshirdető cég: Mediátor polleo Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Otthoni munka / Távmunka