Mutassa meg ismerőseinek:

FMEA Moderátor Mérnök

Referenciaszám: A247481

A FMEA Moderátor Mérnök álláshirdetés részletei:

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely 42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt, fejleszt.

Jelenleg 700 munkavállalót foglalkoztat a vállalat.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok
• R&D csoport tagjaként az új termék fejlesztésében és gyárthatóságának vizsgálatában való részvétel
• A kifejlesztett termékek FMEA (design) vizsgálatának moderálása a járműipari szabványok és a vevői igények alapján
• Együttműködés a diviziós FMEA modeátorral
• Általános dinómenziók és tolerancia számítás elvégzése a termékre)

Elvárások
• Felsőfokú műszaki végzettség ( járműipari, minőség- és anyagmérnöki vagy gépészeti szakirányon szerezett MSc or BSc)
• Legalább 1-2 év hasonló területen szerezett szakmai tapasztalat (járműipari gyártás, minőségbiztosítás vagy fejlesztői terület)
• A termék kritikus és szignifikáns jellemzőinek valamint az általános anyagtolerancia és dimenzionális jellemzőinek ismerete
• Alapvető gyártási eljárások és technikák ismerete (CNC megmunkálás, kovácsolás, lézervágás, hegesztés és gyártósori szerelés)
• Kommunikációs szintű angol nyelvismeret (német előnyt jelent)
• Proaktiv hozzáállás és gyakorlatias szemlélet
• MS Offic alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk.
Web: www.bosal.com
Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park, hrsz. 11751/43. Tel: +36 76 500530

Egyéb adatok: FMEA Moderátor Mérnök

Az álláshirdető cég: Bosal Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés