Mutassa meg ismerőseinek:

Tehergépjármű szerelő

Referenciaszám: A247288

A Tehergépjármű szerelő álláshirdetés részletei:

A Prevost Hungária. Air Cargo RFS szolgáltatásban piacvezető, 25 éves múlttal rendelkező, Francia - Magyar nemzetközi fuvarozócég keres tapasztalt

Tehergépjármű szerelőt.

Feladatok:
Saját tehergépjárművek műszaki kontrollja, időszakos karbantartása,
Tehergépjárművek műszaki mentése,
Műszaki feladatok szervezése, kivitelezése.

Elvárások:
Autószerelői végzettség,
Tehergépjárművek szerelésében tapasztalat,
Precíz, önálló munkavégzés,
Terhelhetőség,
Utazási hajlandóság.

Előny:
Kamionszervizben szerzett tapasztalat,
Középfokú vagy magasabb végzettség,
Hegesztői vizsga,
„CE „kategóriás vezetői engedély,
Francia vagy angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete.

Amit kínálunk:
Emelt szintű bérezés mellett munkavégzési lehetőség a párizsi és frankfurti telephelyeken is.

Munkavégzés helye: Vecsés

Fényképes önéletrajzzal az alábbi elérhetőségek egyikén:
Tel: +36 30 856-1103, 06-29-620950
Prevost Hungária Kft.
2220 Vecsés, Új Ecseri út 2
www.prevost.hu

Egyéb adatok: Tehergépjármű szerelő

Az álláshirdető cég: Prevost Hungária Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka