Mutassa meg ismerőseinek:

Autóvilamossági szerelő

Referenciaszám: A247278

Az Autóvilamossági szerelő álláshirdetés részletei:

Az ÉNYKK Zrt., az ország egyik legnagyobb Autóbusz Közlekedési Központja Sárvári Műszaki Központ telephelyére autóvillamossági szerelő szakmunkást keres :
Elvárások:
Szakmunkás bizonyítvány
Gyakorlati ismeretek autóbuszok javításához
Többműszakos munkarend vállalása
Legalább 1 éves gyakorlati vagy szakmai tapasztalat
Pontos munkavégzés
Jó problémamegoldó képesség
Amit kínálunk:
Stabil munkahely
Változatos feladatok
Szakmai fejlődési lehetőség
Folyamatos képzések
Versenyképes jövedelem
Cafeteria juttatás.
Érdeklődni, jelentkezni lehet munkanapokon 9-17 óráig a 06304712550 telefonszámon.

Egyéb adatok: Autóvilamossági szerelő

Az álláshirdető cég: allasweb
A munkavégzés helye: Vas megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Autóvilamossági szerelő