Mutassa meg ismerőseinek:

Raktári adminisztrátor

Referenciaszám: A247249

A Raktári adminisztrátor álláshirdetés részletei:

Partnercégünk Budaörsi raktárába keresünk munkatársat
Főbb feladatok
• Külső rendelések fogadása
• Belső rendelések összeállítása és lebonyolítása
• Ki- és beérkező áruk bizonylatolása
• Külső-belső rendelések ellenőrzése, visszajelzés megadása az éttermeknek (alulrendelés, túlrendelés)
• Visszaérkező göngyöleg adminisztratív feldolgozása
• Telefonos ügyintézés, kapcsolattartás az éttermekkel
• Jelentések, kimutatások készítése
• Beérkező dokumentumok rendszerezése, archiválása
• Sofőrök alkalmi eligazítása
Munkakör betöltésének feltételei
• Középfokú iskolai végzettség
• Adatrögzítői tapasztalat
• Kiváló excel ismeret
• Alapfokú angol nyelvtudás
Munkakör betöltése során előnyt jelent
• Raktári adminisztrációs (vagy logisztikai ügyintézői) munkakörben szerzett tapasztalat
• Scala program ismerete
• 10 ujjal gépíró ismeret
• Saját gépkocsi
Munkavégzés helye: Budaörs (vasútállomástól könnyen megközelíthető)
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődést kérjük küldje fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Egyéb adatok: Raktári adminisztrátor

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Raktári adminisztrátor