Mutassa meg ismerőseinek:

Vámügyintéző

Referenciaszám: A247093

A Vámügyintéző álláshirdetés részletei:

Külkereskedelmi szolgáltató cég, az AD Intrade Kft. dinamikus, fiatalos csapatába munkatársakat keres, vámügyintéző pozícióba, pátyi telephelyre.

A cég főbb tevékenységei:
Teljes körű vámügyintézés, vám- és külkereskedelmi tanácsadás, komplett külkereskedelmi lebonyolítás; Intrastat jelentések, környezetvédelmi termékdíj bevallások és hulladékgazdálkodással kapcsolatos jelentések elkészítése, teljes körű szakmai ügyintézése.

Követelmények:
• Vámkezelői vagy vámügyintézői végzettség
• Aktív szakmai gyakorlat
• Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek: Word, Excel, Outlook, Internet, vámprogramok valamelyike, Mindsoft előny
• B kategóriás jogosítvány
Elvárások:
• Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
• Jó problémamegoldó képesség
• Rugalmasság, együttműködési képesség
• Precíz, alapos, önálló munkavégzés
• Naprakész vámügyi ismeretek a kapcsolódó jogszabályi háttérrel együtt az alábbi területeken: export-, import vámkezelés, árutovábbítás, közvámraktár, elektronikus vámkezelés (NCTS, Engedélyezett feladó és címzett, AES, AIS, stb.), AEO, vámgaranciák és kezességek (pl. TC31, TC33, bankgarancia)
• Angol nyelvtudás előny
Feladatok:
• Vámosztály napi munkájában részvétel
• Jogszabályi változások folyamatos követése
• Külső és belső partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
• Kapcsolattartás a vámhatósággal
• Utólagos eljárások intézése
Amit nyújtani tudunk:
• versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
• azonnali kezdési lehetőség, teljes munkaidő.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérjük fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje el cégünk honlapján található e-mail címre.

Egyéb adatok: Vámügyintéző

Az álláshirdető cég: AD Intrade & Sevices Kft
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika